• Festivalio “Mažieji muzikantai” akimirkos

Vakar mūsų darželio auklėtiniai dalyvavo Vilniaus ikimokyklinių įstaigų organizuojamame festivalyje “Mažieji muzikantai”. Džiaugiamės nuostabiu mūsų vaikų pasirodymų. Grįžome su geromis emocijomis ir dovanomis. Laukiame kitų metų, kada vėl galėsime sudalyvauti šiame nuostabiame festivalyje!

• Susipažinimas su Brailio raštu

Trečiadienį Kodėlčiukų grupėje vyko labai įdomi pamokėlė, kurią vedė Martyno mama. Vaikai užsiėmimo metu susipažino su Brailio raštu, nagrinėjo naują abėcėlę, bandė spausdinti savo vardus specialia brailio rašto spausdinimo mašinėle. Dėkojame Martyno mamytei už įdomų ir naudingą trečiadienio rytmetį!

• Festivalis “Mažieji muzikantai”