Tėvelių dėmesiui

Reaguodami į situaciją ir siekdami suteikti  vaikų PRIEŽIŪRĄ (NE UGDYMĄ), kuriems  ji bus  BŪTINAI reikalinga nuo š. m. balandžio 27 d. (pirmadienio),

PRAŠOME

įstaigų ugdytinių tėvus (globėjus), dirbančius tam tikruose sektoriuose (dirba fiziškai darbo vietose, ne nuotoliniu būdu namuose, ABU TĖVAI (SVARBUS KRITERIJUS)

• Medicinos sektoriaus darbuotojai;

• Statutiniai pareigūnai (gaisrininkai, policijos pareigūnai ir kt.);

• Paslaugų sektoriaus darbuotojai;

• Gamybos sektoriaus darbuotojai;

• Kiti darbuotojai, negalintys veiklos vykdyti iš namų.

PATEIKUS INFORMACIJĄ APIE BŪTINĄ PRIEŽIŪRĄ ĮSTAIGOJE, TĖVAI(GLOBĖJAI) TURI PATEIKTI:

1. Dokumentą, apie tikrai dirbamą darbą(ABU TĖVAI), konkrečiame  sektoriuje, ne nuotoliniu būdu (pateikti įstaigos vadovui)

2. Prašymą įstaigos direktoriaus vardu (KIEKVIENAS VAIKO  TĖVAS PATEIKIA ATSKIRĄ PRAŠYMĄ. Jei įstaiga lanko 2 ar daugiau vaikų, kiekvienam vaikui turi būti pateiktas atskiras prašymas.

Pažymime, kad vaikų grįžimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes bus vykdomas palaipsniui, pirmenybę teikiant tiems, kurių abu tėvai (globėjai) dirba įvardytuose sektoriuose ir neturi galimybės vaikų palikti namuose bei įstaigai pateikia tai įrodantį dokumentą.

Labai tikimės jūsų supratingumo, sąžiningumo ir  realios situacijos įvertinimo.

Prašymo forma