Gerb. įstaigų bendruomenių nariai,

atsižvelgdami  į epidemiologinę situaciją šalyje ir pratęstą karantiną, primename, kad ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo veikla organizuojama laikantis visų reikiamų saugumo reikalavimų. Vaikams, kurie ugdomi namuose, privalo būti užtikrintas nuotolinis ugdymas. Nuotoliniu būdu besiugdantiems vaikams ugdymo mokestis neskaičiuojamas. Ugdymo mokestis nelankantiems vaikams bus neskaičiuojamas iki kovo 31 d. Keičiantis situacijai, informaciją pateiksime papildomai. Lankomumo žiniaraštyje prašome tokių vaikų lankomumą žymėti raide E.

Taip pat pažymime, kad įstaigos veikla privalo būti organizuojama griežtai laikantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatyto asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų. Patalpos turi būti reguliariai valomos, dezinfekuojamos ir vėdinamos, vengiama socialinių kontaktų, griežtai laikomasi grupių izoliacijos principo.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
ikimokyklinio skyriaus vedėja